آدرس : اصفهان، شاهین شهر، خیابان عطار، فرعی یازدهم غربی، مجتمع اداری دیاموند
 تلفن های تماس :

0315737 – 09197955515

اهمیت ساخت ساختمان

دیاموند ساخت پروژه های ساختمانی مسکونی خود را با نام دیاموند در شعبه مرکزی خود در شاهین شهرِ اصفهان با وسعتی بسیار بیشتر از سایر انبوه سازان شهر گسترش داده است و از جمله برنامه های دیاموند برای سه سال اینده
ساخت ساختمان های سری «Si» برای خانه(دیاموند) دار شدن قشر متوسط شهر شاهین شهر و راه اندازی شعبه دوم در مهر اباد اصفهان و شعبه ی سوم دیاموند در کیش خواهد بود.

اهمیت ساخت ساختمان

آشنایی-با-ساخت

مراحل کلی ساخت ساختمان

1

تهیه نقشه معماری و اخذ گواهی مجوز ساخت ساختمان

ابتدا با ارائه کردن مدارک مالکیت خود به شهرداری، عوارض شهرداری ملک را به صورت کامل پرداخت کنید. در مرحله بعدی بازرسین شهرداری از ملک بازدید کرده و با مشخص کردن حد و حدود آن، تعیین می کنند که تا چند طبقه برای ساخت ساختمان مجاز هستید. سپس اقدام به تهیه نقشه معماری می کنید.

2

سفت کاری ساختمان و اجرای فونداسیون

در این مرحله پس از گودبرداری میلگردها و محصولات فولادی را کنار هم چیده و به هم وصل می کنند. سپس اسکلت فلزی یا بتنی و یا حتی چوبی ساختمان را آماده می کنند و در نهایت سقف ساختمان را اجرا می کنند. همه این مراحل را روی هم رفته سفت کاری ساختمان می گویند.

3

تاسیسات ساختمان

در این مرحله کمدهای دیواری فرم داده می شوند و چارچوب آنها نصب می شود، کانال کشی سیستم های تهویه مطبوع انجام می گیرد، لوله کشی گاز، لوله کشی آب و فاضلاب، شوفاژ، هود و غیره هم انجام می شود. همچنین برای برق ساختمان نیز لوله گذاری می کنند تا در مراحل بعدی سیم کشی ها انجام بگیرند.

4

نازک کاری و گواهی پایان ساخت ساختمان

طی مرحله نازک کاری بر روی پوشش و روکش نهایی ساختمان کار می کنند و در واقع هر نوع عملیات اجرایی دیگری که باقی مانده است، مثل عایق کاری، کاشی کاری، نقاشی، برقکاری، نصب در و پنجره و غیره را انجام می دهند.

پروژه های ساخت ساختمان دیاموند

جهت درخواست مشاوره در خصوص ساخت ساختمان با مشاورین ما تماس بگیرید.