آدرس : اصفهان، شاهین شهر، خیابان عطار، فرعی یازدهم غربی، مجتمع اداری دیاموند
 تلفن های تماس :

0315737 – 09375650765

اهمیت بازسازی ساختمان

دیاموند تیم تخصصی بازسازی خود تحت عنوان «Diasta» را در فرودین ماه ۱۴۰۱ معرفی کرد و شرایط خاصی (و البته دشوار) برای پذیرش بازسازی ملک شما خواهد داشت و در صورت توافق به بازسازی پس از اتمام پروژه، ساختمان شما ده سال گارانتی دیاموند خواهد بود و مشابه با آپارتمان های دیاموند از تمامی خدمات ساختمانی طی این ده سال بهره خواهید برد. در بازسازی توسط Diasta شما نمیتوانید از محصولات بی کیفیت یا با کیفیت پایین استفاده کنید و همه موارد مصرفی باید توسط Diasta تایید شوند.

همچنین شما نمیتوانید بدون اطلاع از قوانین معماری و داشتن فن طراحی، در طراحی ها اعمال سلیقه کنید و چنانچه طراحی انجام شده برای پروژه خود را نمیپسندید، Diasta یازده ساعت اموزش با هدف آشنایی و تسلط بر قاعده ها برای شما تدارک میبیند و پس از آن با همکاری شما شروع به طراحی مجدد خواهد کرد.

اهمیت بازسازی ساختمان

مراحل کلی بازسازی ساختمان

1

تهیه نقشه معماری و اخذ گواهی مجوز ساخت ساختمان

ابتدا با ارائه کردن مدارک مالکیت خود به شهرداری، عوارض شهرداری ملک را به صورت کامل پرداخت کنید. در مرحله بعدی بازرسین شهرداری از ملک بازدید کرده و با مشخص کردن حد و حدود آن، تعیین می کنند که تا چند طبقه برای ساخت ساختمان مجاز هستید. سپس اقدام به تهیه نقشه معماری می کنید.

2

سفت کاری ساختمان و اجرای فونداسیون

در این مرحله پس از گودبرداری میلگردها و محصولات فولادی را کنار هم چیده و به هم وصل می کنند. سپس اسکلت فلزی یا بتنی و یا حتی چوبی ساختمان را آماده می کنند و در نهایت سقف ساختمان را اجرا می کنند. همه این مراحل را روی هم رفته سفت کاری ساختمان می گویند.

3

تاسیسات ساختمان

در این مرحله کمدهای دیواری فرم داده می شوند و چارچوب آنها نصب می شود، کانال کشی سیستم های تهویه مطبوع انجام می گیرد، لوله کشی گاز، لوله کشی آب و فاضلاب، شوفاژ، هود و غیره هم انجام می شود. همچنین برای برق ساختمان نیز لوله گذاری می کنند تا در مراحل بعدی سیم کشی ها انجام بگیرند.

4

نازک کاری و گواهی پایان ساخت ساختمان

طی مرحله نازک کاری بر روی پوشش و روکش نهایی ساختمان کار می کنند و در واقع هر نوع عملیات اجرایی دیگری که باقی مانده است، مثل عایق کاری، کاشی کاری، نقاشی، برقکاری، نصب در و پنجره و غیره را انجام می دهند.

جهت درخواست مشاوره در خصوص بازسازی ساختمان با مشاورین ما تماس بگیرید.